Gortomed Sprzet medyczny
Sprzęt rehabilitacyjny     
Sprzęt sportowy
Aparat Firing Evo

» Aparat do elektroterapii Firing Evo Mega promocja - 4 400 zł
Aparat BTL Sono Topline

» BTL-4710 Sono Topline
Zobacz aparaty Combi
Maty do masażu

» Maty do masażu
Promocyjna cena: 175 zł
- kup jako prezent -
Aparat ultradźwiękowy US 10

» Aparat do ultradźwięków US 10
Promocyjna cena: 3 250zł
Kabina Ugul

» Kabina Ugul
Wersja standard:
Wersja z drabinką:
2300zł
2620zł
Łóżka rehabilitacyjne

» Łóżka szpitalne / rehabilitacyjne Promocyjna cena: 3 100zł
Aparaty do fizykoterapii Combi

» Aparat do fizykoterapii BTL Combi
Promocyjna cena: 18 990 zł
Aparaty do krioterapii

» Aparaty do krioterapii
Cenowa oferta spacjalna
Leżanki lekarskie

» Kozetki i leżanki lekarskie
Promocyjna cena: 420 zł

Sprzęt do fizykoterapii

Aparaty do fizykoterapii

Aparaty Combi

Aparaty do fizykoterapii umożliwiają wykonywanie różnego typu zabiegów fizykoterapeutycznych przy pomocy jednego aparatu do fizykoterapii. Istnieje możliwość zakupu urządzenia umożliwiającego wykonanie wybranych zabiegów oraz w niektórych przypadkach dalszej rozbudowy takiego urządzenia do fizykoterapii. Tego typu aparaty do fizykoterapii posiadają jeden aparat sterujący pracą głowic i elektrod.

» Aparaty do fizykoterapii Combi

Aparaty do elektroterapii

Elektroterapia

Dział lecznictwa fizykalnego, w którym do celów leczniczych wykorzystuje się prąd stały, prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości.

Do aplikowania bodźców fizykalnych służą specjalistyczne urządzenia i aparaty do elektroterapii dające możliwość ich dawkowania i zapewniające wysokie bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

Aparaty do elektroterapii serii D6 są urządzeniami przeznaczonymi do wykonywania zabiegów elektroterapii prądami wszystkich typów. Ponadto możliwa jest automatyczna elektrodiagnostyka, czyli wyznaczenie krzywej I/t oraz pomiar stanu zużycia elektrod.

» Aparaty do elektroterapii

Aparaty do magnetoterapii

Magnetoterapia

Dział lecznictwa fizykalnego, w którym do celów leczniczych wykorzystuje się prąd stały, prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości.

Forma leczenia wykorzystującą zmienne pole magnetyczne i jego pozytywne oddziaływanie na tkanki i przemiany metaboliczne.

Zabiegi polem magnetycznym wykonywane są za pomocą specjalnych aplikatorów do magnetoterapii.

Aparaty do magnetoterapii serii D5 są nowoczesnymi urządzeniami do terapii polem magnetycznym niskiej częstotliwości. Posiadają dwa niezależne kanały umożliwiające wykonanie dwóch zabiegów jednocześnie oraz bank programów terapeutycznych dla różnych jednostek chorobowych.

» Aparaty do magnetoterapii

Aparaty do laseroterapii

Laseroterapia

Dział lecznictwa fizykalnego, w którym do celów leczniczych wykorzystuje się prąd stały, prądy impulsowe małej i średniej częstotliwości.

Metoda leczenia wykorzystującą promieniowanie laserowe, wywołujące w tkankach efekty pierwotne (biochemiczny, bioelektryczny i bioenergetyczny) oraz wtórne (przeciwbólowy, przeciwzapalny i biostymulacyjny).

Zabiegi laseroterapii wykonane są za pomocą aplikatorów laserowych we współpracych z urządzeniem sterującym.

Aparat do laseroterapii D68-1 jest nowoczesnym urządzeniem, umożliwiającym pracę dwóch aplikatorów jednocześnie oraz posiada wbudowany bank programów terapeutycznych dla najczęściej spotykanych schorzeń i urazów.

» Aparaty do laseroterapii

Lampy Sollux

Stosowane w celu naświetlenia promieniowaniem podczerwonym, mającym działanie rozgrzewające. Promieniowanie penetruje tkanki organizmu, powodując ich rozgrzanie, rozszerzenie naczyń i co za tym idzie - wzmożenie ukrwienia i przemianę materii oraz zmniejszenie napięcia mięśni.

Do wykonywania zabiegów służą lampy Sollux wyposażone dodatkowo w okulary ochronne dla pacjenta i operatora.

» Lampy sollux

Sklep medyczny | Łóżka rehabilitacyjne | Sprzęt sportowy | Sklep medyczny Opole | Regulamin
© 2006-2018 GortoMed - Sprzęt rehabilitacyjny, do fizjoterapii, fizykoterapii, medyczny i sportowy - Wszelkie prawa zastrzeżone