Gortomed Sprzet medyczny
Sprzęt rehabilitacyjny     
Sprzęt sportowy
Aparat Firing Evo

» Aparat do elektroterapii Firing Evo Mega promocja - 4 400 zł
Aparat BTL Sono Topline

» BTL-4710 Sono Topline
Zobacz aparaty Combi
Maty do masażu

» Maty do masażu
Promocyjna cena: 175 zł
- kup jako prezent -
Aparat ultradźwiękowy US 10

» Aparat do ultradźwięków US 10
Promocyjna cena: 3 250zł
Kabina Ugul

» Kabina Ugul
Wersja standard:
Wersja z drabinką:
2300zł
2620zł
Łóżka rehabilitacyjne

» Łóżka szpitalne / rehabilitacyjne Promocyjna cena: 3 100zł
Aparaty do fizykoterapii Combi

» Aparat do fizykoterapii BTL Combi
Promocyjna cena: 18 990 zł
Aparaty do krioterapii

» Aparaty do krioterapii
Cenowa oferta spacjalna
Leżanki lekarskie

» Kozetki i leżanki lekarskie
Promocyjna cena: 420 zł
Drewniane i aluminiowe składane stoły do masażu wykonane z najwyższej jakości materiałów

Składane stoły do masażu

Składany stół do masażu - Drewniany GJD

Składany stół do masażu GJD - Drewniany posiada lekką konstrukcję z drzewa jodłowego i bukowego, z precyzyjnie wykonanymi elementami wewnętrznej i zewnętrznej stolarki. Solidne dwie nogi stanowią mocną podstawę dla blatu stołu obitego wysokiej jakości tapicerką, dostępną w szerokiej gamie kolorów. Pod blatem znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego (podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona), podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki czemu po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić z miejsca na miejsce.

Szybkie składanie i rozkładanie stołu zapewnia system linek łączących obie nogi, który stanowi dodatkowe wzmocnienie stabilności całej budowy stołu. Wysokość regulowana jest wielopoziomowo za pomocą łatwych w obsłudze drewnianych gałek.

Użycie drewna jako materiału konstrukcyjnego pozwoliło na osiągnięcie efektu ciepła w wyglądzie całego stołu, co ma ogromne znaczenie przy wykonywaniu różnego typu masażu, szczególnie masażu relaksującego. stół może jednak pełnić rolę nie tylko stołu do masażu, ale też stołu rehabilitacyjnego w terapii manualnej, fizykoterapii i przy wykonywaniu masaży leczniczych.

Estetyka stołu w połączeniu z jego funkcjonalną, prostą obsługą stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy wykonując usługi z dojazdem do klienta nie chcą rezygnować z wygody i jakości.

Dane techniczne:

długość180 cm
szerokość60cm lub 70cm
dopuszczalne obciążenie200 kg
waga (bez akcesoriów)12,7 kg
wymiary po złożeniu90x60x17cm
wysokość (regulowana skokowo)68-88 cm


Zobacz także: » Wyposażenie dodatkowe


Kliknij aby powiększyć

Promocja!!

cena szer. 60cm: 780zł
cena szer. 70cm: 860zł

wysyłka kurierem przedpłata: 40 zł

» Kup teraz

Kontakt
Napisz do nas
Leasing sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego

Składany stół do masażu - Aluminiowy GJDA

Składany stół do masażu GJDA - Aluminium to mocny stół do masażu, wykonany z aluminium w połączeniu z drewnianymi elementami wykończenia spodu blatu, którego część wierzchnia obita jest wysokiej jakości tapicerką, dostępną w szerokiej gamie kolorów.

Pod blatem znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego (podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona), podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki czemu po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić z miejsca na miejsce. Szybkie składanie i rozkładanie stołu zapewnia system linek łączących obie nogi, który stanowi dodatkowe wzmocnienie stabilności całej budowy stołu. Wysokość regulowana jest skokowo za pomocą łatwych w obsłudze gałek.

Stół GJDA Aluminium jest stołem niezwykle funkcjonalnym, stosunkowo lekkim i prostym w obsłudze. Nadaje się zarówno do wykonywania masaży tradycyjnych, jak i sportowych, a jego aluminiowa konstrukcja pozwala na wykorzystanie go w miejscach, gdzie może być wystawiony na wilgoć (np. basen, plaża).

Dane techniczne:

długość180 cm
szerokość60cm lub 70cm
dopuszczalne obciążenie250 kg
waga(bez akcesoriów)13kg
wymiary po złożeniu90x60x17cm
wysokość(regulowana skokowo)70-90 cm


Zobacz także: » Wyposażenie dodatkowe


Kliknij aby powiększyć

Promocja!!

cena szer. 60cm: 870 zł
cena szer. 70cm: 950 zł

wysyłka kurierem przedpłata: 40 zł

» Kup teraz

Kontakt
Napisz do nas
Leasing sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego

Składany stół do masażu - Drewniany GJT

Składany stół do masażu GJT - Drewniany, jest ekskluzywnym składanym stołem do masażu, którego cechą charakterystyczną są trzy podpierające materac nogi. Dodatkowe środkowe wsparcie sprawia, że jest on jednym z najbardziej stabilnych stołów, wytrzymałych na duże obciążenia statyczne i dynamiczne, dzięki czemu może być wykorzystywany nawet do bardzo intensywnych masaży (sportowych, shiatsu itp.).

Stół łączy w sobie wyjątkową stabilność i funkcjonalność, zachowując przy tym lekki, estetyczny wygląd, dzięki zastosowaniu drewnianej konstrukcji z drzewa jodły i buka. System cienkich linek łączących nogi potęgują to wrażenie lekkości, jednocześnie stanowiąc dodatkowe wzmocnienie budowy stołu. Pod blatem, obitym wysokiej jakości tapicerką, znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego (podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona), podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki czemu po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić z miejsca na miejsce. Wysokość regulowana jest wielopoziomowo za pomocą łatwych w obsłudze drewnianych gałek.

Gwarancja na stół obejmuje obciążenie do 300kg.

Dane techniczne:

długość180 cm
szerokość60cm lub 70cm
dopuszczalne obciążenie 250 kg
waga(bez akcesoriów)16kg
wymiary po złożeniu90x60x19cm
wysokość(regulowana skokowo)68-88 cm


Zobacz także: » Wyposażenie dodatkowe


Kliknij aby powiększyć

Promocja!!

cena szer. 60cm: 840 zł
cena szer. 70cm: 930 zł

wysyłka kurierem przedpłata: 40 zł

» Kup teraz

Kontakt
Napisz do nas
Leasing sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego

Składany stół do masażu - Aluminiowy GJTA

Składany stół do masażu GJTA - Aluminiowy, cechą charakterystyczną stołu jest jego wyjątkowa stabilność - dopuszczalne obciążenie to 300kg. Wykonany z aluminium, z trzema podpierającymi materac nogami, połączonymi stalowymi linkami, które umożliwiają szybkie i proste otwieranie i zamykanie stołu, waży zaledwie 16 kg.

Pod blatem, obitym wysokiej jakości tapicerką, znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego (podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona), podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki czemu po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić z miejsca na miejsce. Wysokość regulowana jest wielopoziomowo za pomocą łatwych w obsłudze gałek.

Stół do masażu dzięki swojej aluminiowej konstrukcji świetnie nadaje się do pomieszczeń, w których mógłby być wystawiony na wilgoć (np. basen) lub na mechaniczne, przypadkowe uszkodzenia. Jest szczególnie przydatny do masaży dynamicznych i do zabiegów, przy których masażysta siada na stole obok pacjenta.

Dane techniczne:

długość180 cm
szerokość60cm lub 70cm
dopuszczalne obciążenie 250 kg
waga (bez akcesoriów)16kg
wymiary po złożeniu90x60x19cm
wysokość(regulowana skokowo)70-90 cm


Zobacz także: » Wyposażenie dodatkowe


Kliknij aby powiększyć

Promocja!!

cena szer. 60cm: 950 zł
cena szer. 70cm: 1040 zł

wysyłka kurierem przedpłata: 40 zł

» Kup teraz

Kontakt
Napisz do nas
Leasing sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego

Wyposażenie dodatkowe do składanych stołów do masażu

Podgłówek Standard (prosty) - 35 zł

Podgłówek prosty pozwala pacjentowi na wygodne ułożenie głowy podczas wykonywania zabiegów. Wykonany z drewna lub aluminium stelaż podgłówka stanowi bazę dla komfortowej poduszki piankowej z otworem na twarz. Otwór ten umożliwia spokojne oddychanie i pełny relaks pacjenta. Podgłówek przedłuża także stół o 30 cm.

Podgłówek regulowany (pojedynczo łamany) - 60 zł

Podgłówek pojedynczo łamany pozwala na skokową regulację kąta nachylenia podgłówka, co ułatwia dopasowanie ulożenia głowy pacjenta do wymagań poszczególnych zabiegów. Wykonany z drewna lub aluminium stelaż podgłówka stanowi bazę dla komfortowej poduszki piankowej z otworem na twarz. Otwór ten umożliwia spokojne oddychanie i pełny relaks pacjenta. Podgłówek przedłuża także stół o 30 cm.

Półka pod ramiona - 60 zł

Półka zamocowana pod podgłówkiem pozwala na swobodne ułożenie ramion pacjenta podczas zabiegu, który wymaga pozycji leżącej na brzuchu. Takie ułożenie pomaga pacjentowi zrelaksować się i rozluźnić mięśnie.

Wieszak na papier - 70 zł

Wszystkie stoły są wyposażone w otwory na wieszak na papier. Za pomocą prostego systemu wieszak montowany jest z tyłu stołu, co pozwala na szybką zmianę podkładów higienicznych po każdym zabiegu,pozwalając utrzymać stół zawsze czysty.

Podłokietniki - 45 zł

Podłokietniki zamocowane po obu stronach stołu dają dodatkowe wsparcie dla ramion pacjenta. Przy stołach o 60cm szerokości są one szczególnie polecane - w przypadku pacjentów o silnej budowie ciała pomagają mu utrzymać zrelaksowaną pozycję.

Pokrowiec Comfort Lux z nakładkami na uchwyty - 160 zł

Pokrowiec Comfort Lux wykonany jest z tkaniny impregnowanej, co zapobiega jego zawilgotnieniu. Chroni stół przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi, ułatwiając zachowanie go w czystości. Posiada jeden długi pas naramienny z miękkim naramiennikiem i jeden pas krótszy, zamocowany z przodu, dla ułatwienia przenoszenia stołu. Dodatkowo, pokrowiec Delux jest wyposażony w wygodne kieszenie, w których zmieści się rolka papieru, kremy, prześcieradła jednorazowe itp.

Pokrowiec Comfort z nakładkami na uchwyty - 94 zł

Pokrowiec Comfort wykonany jest z tkaniny impregnowanej, co zapobiega jego zawilgotnieniu. Chroni stół przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi, ułatwiając zachowanie go w czystości. Posiada jeden długi pas naramienny z miękkim naramiennikiem i jeden pas krótszy, zamocowany z przodu, dla ułatwienia przenoszenia stołu.

Podkłady higieniczne celulozowe - 43 zł

Podkład z dwuwarstwowej celulozy. Przeznaczony do jednorazowego użycia jako nakrycie ochronne w placówkach medycznych, gabinetach masażu, salonach kosmetycznych itp.

Półwałki

Półwałki wykonane są z wysokiej jakości materiału skóropodobnego dostępnego w 9 różnych kolorach i pianki poliuretanowej. Wałki, półwałki są niezbędne w zabiegach rehabilitacyjnych, gimnastyce korekcyjnej oraz jako wsparcie dla kolan, kostek lub głowy w różnego typu masażach i zabiegach.

Wymiary:

60 x 18 x 9 - 35 zł
60 x 15 x 10 - 40 zł
60 x 18 x 12 - 45 zł

Wałki

Wałki wykonane są z wysokiej jakości materiału skóropodobnego i poliuteranowej pianki. Znajdują swoje zastosowanie przy zabiegach rehabilitacyjnych, gimnastyce korekcyjnej, lub przy wykonywaniu masaży tradycyjnych i sportowych do podparcia kolan, kostek lub głowy pacjenta.

Wymiary:

60 x 8 - 30 zł
30 x 10 - 25 zł
20 x 8 - 20 zł

Zobacz także:
Sklep medyczny | Łóżka rehabilitacyjne | Sprzęt sportowy | Sklep medyczny Opole | Regulamin
© 2006-2018 GortoMed - Sprzęt rehabilitacyjny, do fizjoterapii, fizykoterapii, medyczny i sportowy - Wszelkie prawa zastrzeżone